nieruchomości komercyjne

zarządzanie i administracja

Powierz swoją nieruchomość

profesjonalistom

Od lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem nieruchomości komercyjnych. Robimy wszystko aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasi Klienci byli pewni, że powierzają swoja nieruchomość profesjonalistom.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam poznać cele i wymagania właścicieli nieruchomości komercyjnych. W związku z czym, możemy zaoferować kompleksowe i nowoczesne usługi zarządzania dla każdej nieruchomości.

Jakie nieruchomości

obsługujemy ?

Profesjonalnie zajmujemy się zarządzamiem i administracją takich nieruchomości  jak:

  • Centra i galerie handlowe
  • Centra biurowo- konferencyjne
  • Lokale handlowo- usługowe
  • Budynki biurowe
  • Magazyny i hale
  • Inwestycje deweloperskie
  • Budynki użyteczności publicznej

Co nas

wyróżnia?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i administracji nieruchomościami, dzięki czemu doskonale znamy oczekiwania i potrzeby właścicieli nieruchomości komercyjnych.
Oferowane przez nasz usługi są nowoczesne i kompleksowe.

Wiedza i kwalifikacje

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników w tym licencjonowanych zarządców nieruchomości. Ponadto stale pogłębiamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Gwarancja jakości

Robimy wszystko aby nasze usługi zawsze były na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasi Klienci byli pewni, że powierzają swoja nieruchomość profesjonalistom. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług o czym przekonali się nasi stali Klienci, których zaufaniem cieszymy się od lat.

Nasza

oferta

Zarządzanie i administracja

Obsługa finansowo- księgowa

Utrzymanie techniczne budynku

Utrzymanie czystości i porządku

Utrzymanie terenów zielonych

Usługi remontowe

Komercjalizacja

nieruchomości

Nasze usługi dodatkowo uzupełniliśmy o zakres komercjalizacji. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów naszą pomoc możemy skierować zarówno do inwestorów jak i deweloperów. Zrobimy wszystko, aby maksymalnie skrócić czas, w którym nowa nieruchomość na etapie komercjalizacji zaczęła na siebie zarabiać.

Chcesz wiedzieć

więcej ?

Szczegółowy zakres naszych usług zawsze ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju nieruchomości, a także potrzeb właściciela.

Skontaktuj się z nami, lub zostaw swoje dane kontaktowe - na pewno się odezwiemy! Po zapoznaniu się z Twoją nieruchomością oraz Twoimi wymaganiami przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Leszek Kryszka

Członek zarządu

Licencja zarządcy

28764